НАЗК візьметься за декларації нардепів Новинського, Гєллєра та Макар’яна

Національне агентство з питань запобігання корупції анонсувало повну перевірку електронних декларацій нардепа від «Опозиційного блоку» Вадима Новинського, члена групи «Партія «Відродження» Євгенія Гєллєра та нардепа від «Блоку Петра Порошенка» Давида Макар’яна. Про це інформується на офіційному сайті агентства.

Фото - ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Повідомляється, що перевірка цих декларацій триватиме 60 календарних днів.

Також були прийняті рішення про результати здійснення повної перевірки декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які були подані:

Боровим Олександром Георгійовичем, прокурором відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності прокуратури Донецької області, за 2015 та 2016 роки.

Голубком Андрієм Орестовичем, прокурором відділу приймання, опрацювання та аналізу оперативної інформації управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Львівської області, за 2015 рік (виправлена), а також за 2016 рік.

Грозаном Артуром Володимировичем, начальником Компаніївського відділу Олександрійської місцевої прокуратури Кіровоградської області, за 2015 рік.

Прасолом Михайлом Вікторовичем, депутатом Запорізької міської ради, за 2016 рік.