Голова села на Київщині намагався отримати 90 тисяч доларів хабара

Детективи Національного антикорупційного бюро України повідомили голові однієї з сільських рад Києво-Святошинського району Київської області про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу України – отримання неправомірної вигоди. Того ж дня – 25 травня, – підозру по статті 368 отримав і пособник голови сільради, – інформує офіційний сайт НАБУ.

З місця події. Фото - з офіційного сайту НАБУ

Операція проводилася під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

За даними слідства, голова сільради за попередньою змовою з пособником (фізичною особою) вимагав та одержав неправомірну вигоду в розмірі 90 тис. дол. США від іншої фізичної особи. Неправомірна вигода отримана за затвердження детального плану території садибної житлової забудови орієнтовною площею 90 га у Київській області та вчинення дій задля підписання відповідного рішення сільради.

24 травня під час обшуку детективами НАБУ виявлено та вилучено предмет неправомірної вигоди в розмірі 90 тисяч доларів США.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу. Розслідування наведених фактів детективи НАБУ здійснюють з травня 2018 року.