Ужгородець запропонував поліцейським 500 гривень хабара і отримав штраф на 8 500 тисяч

В Ужгороді чоловік запропонував патрульним 500 гривень хабара і за це поплатився штрафом у розмірі 8 з половиною тисяч гривень. Вирок Ужгородського міськрайонного суду уже набув законної сили, – стало відомо із Єдиного державного реєстру судових рішень.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Як йдеться у матеріалах справи, у лютому водія зупинили поліцейські. Чоловіку загрожувала адміністративна відповідальність за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення – керування авто, будучи нетверезим. Відтак чоловік поклав в авто поліцейських 500 гривень, зазначивши, що патрульні можуть собі їх залишити. Останні викликали на місце слідчо-оперативну групу.

 

У подальшому обвинувачений визнав свою вину та уклав із прокурором угоду про визнання винуватості. Відтак суддя В.Малюк визнав обвинуваченого винним за частиною 1 статті 369 ККУ – пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі. Як покарання чоловік заплатить штраф у 500 неоподаткованих мінімумів – 8 500 гривень. Також водій заплатить 1 430 гривень за проведення експертизи.

Обвинувачений не оскаржував вирок в апеляції, відтак 15 травня рішення суду набуло законної сили.