Міський голова Комарно виписав собі премію. НАЗК звернулося до суду

Національне агентство запобігання корупції встановило, що міський голова міста Комарно (Львівська область) видав розпорядження «Про преміювання працівників Комарнівської міської ради», яким, серед інших працівників міської ради, преміював і себе за листопад 2016 року, що спричинило виникнення реального конфлікту інтересів, – інформує сайт агентства.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Відтак НАЗК направило до суду протоколи про адміністративне правопорушення стосовно міського голови міста Комарно Тараса Іваницького. Протоколи складено за порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

 

Відповідальність за такі правопорушення, пояснили у НАЗК, передбачена частинами першою та другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Так, неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а вчинення дій чи прийняття рішень в умовах такого конфлікту інтересів – накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.