Екс-заступниці голови Державної міграційної служби повідомлено підозру

Колишньому заступнику голови Державної міграційної служби України у четвер, 24 травня, повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу України – одержання неправомірної вигоди особою, яка займає особливо відповідальне становище. Про це інформує офіційний сайт Генеральної прокуратури України.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Хоча імені заступниці в офіційному повідомленні не вказується, за даними видання «Українська правда» мова йде про Тетяну Нікітіну, яка у квітня цього року звільнилася із посади.

У прокуратурі зазначають: наразі здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди службовими особами Державної міграційної служби України за сприяння в оформленні необхідних документів для отримання громадянства України громадянином Російської Федерації.

Підозрюваній загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.