Прокуратура Хмельниччини направила до суду справу голови села, якого підозрюють у хабарі

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо одного із сільських голів Хмельницької області направлено для розгляду до суду, – повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

В прокуратурі нагадують: у січні цього року співробітниками прокуратури та поліції задокументували факт одержання неправомірної вигоди головою однієї з сільських рад Хмельниччини. Голова нібито вимагав гроші за надання виконавцю робіт з реконструкції системи водопостачання актів про їх приймання. Своє сприяння у прийнятті необхідного рішення посадовець «оцінив» у 10 тис. грн., які отримав частинами.

Під час одержання другої частини обумовленої суми неправомірної вигоди у сумі 8 тис. грн. правопорушника викрито «на гарячому», а кошти вилучено.

Правоохоронці впевнені: за результатами досудового розслідування зібрано достатню кількість доказів у вчиненні вказаною особою кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 ККУ – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.