«Укрзалізниця» на мільйонній закупівлі підшипників «зекономила» 462 гривні

«Панютинський вагоноремонтний завод», що є філією ПАТ «Укрзалізниця», купить підшипники у кількості 3 850 штук за 28 мільйонів 787 тисяч 451 гривню у переможця аукціону – ТОВ «Упек Трейдинг». Це стало відомо із даних системи «ProZorro».

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Іншим учасником аукціону було ТОВ «Украгрозапчастина». Пропозиція переможця стала лише на 462 гривні дешевшою, ніж у конкурента. Загалом, пропозиції претендентів не були дешевшими навіть на тисячу гривні від початкової очікуваної ціни закупівлі.

ТОВ «Упек Трейдинг» уже не вперше перемагає на закупівлях підшипників для залізничників. Так, за даними «Наших грошей», у 2016 році підприємство продало продукції на 10 з половиною мільйонів, у 2017 – на 54 мільйони.

За інформацією "Наших грошей", «УПЕК Трейдинг» зареєстроване на Олександра Гараська, Юлію Петрик, Наталію Дубину, Катерину Князєву і Наталію Ніконенко. Фірма входить до групи УПЕК нардепа Анатолія Гіршфельда («Воля народу»), яка є найбільшим українським виробником підшипників. Син Гіршфельда Роман працює директором по маркетингу і продажами в «УПЕК Трейдинг».