Поліція затримала на хабарі у 2000 доларів адвоката прямо у приміщені Ужгородського суду

Як інформує офіційний сайт поліції, фігурант справи вимагав від родичів підсудних чотири тисячі доларів США неправомірної вигоди за вирішення питання щодо пом’якшення покарання за напад на поліцейських. Затримали адвоката у приміщенні суду під час одержання частини обумовленої суми.

Фото з офіційного сайту Національної поліції

Як інформується на сайті поліції, працівники управління захисту економіки в Закарпатській області встановили, що захисник підсудних за 4 тисячі доларів США «винагороди» пообіцяв вирішити питання щодо винесення необхідного вироку.

Так, наприкінці минулого року підзахисні адвоката здійснили напад на працівників поліції одного з районів, які прибули на виклик, та нанесли їм тілесні ушкодження. За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального Кодексу України, у подальшому їм було повідомлено про підозру та направлено справу до суду для розгляду по суті. Санкція вказаної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років.

За чотири тисячі доларів США адвокат пообіцяв вплинути на суддю під час винесення ним вироку. А саме, замість засудження до позбавлення волі - призначення умовного терміну покарання.

У середу, 23 травня, оперативники Управління захисту економіки спільно з прокуратурою затримали адвоката в приміщенні міського суду. 2 тисячі доларів США, які фігурант отримав у якості неправомірної вигоди, вилучено з місця події як речовий доказ.