НАЗК пішла до суду: посадовці не повідомили про конфлікт інтересів

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 7 протоколів про адміністративні правопорушення, які стосуються недотримання вимог закону щодо конфлікту інтересів та несвоєчасного подання декларації, – інформує офіційний сайт НАЗК.

Фото - ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Протоколи складено стосовно начальника Управління землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у Київській області Сімчишиної Тетяни Миколаївни та директора КП «Управління житлово-комунального господарства» Кучинського Віталія Остаповича.

Як наголошують у НАЗК, Сімчишина Тетяна як особа, уповноважена на виконання функцій держави, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», не подала декларацію перед звільненням.

Директор КП «УЖКГ» Віталій Кучинський не повідомив виконавчий комітет Славутицької міської ради про наявний у нього конфлікт інтересів, пов’язаний із перебуванням у його підпорядкуванні близьких осіб, та підписав накази, якими було заохочено грошовою премією його невістку та встановлено їй та брату посадовця надбавку до посадового окладу.