У НАБУ відкрито 22 провадження щодо підприємств «Укроборонпрому»

Національне антикорупційне бюро розслідує 22 кримінальних провадження щодо можливих зловживань службовцями підприємств, що входять до ДК «Укроборонпром», – пише «Українська правда» із посиланням на відповідь НАБУ проекту «Марлін».

Як повідомляється, детективи НАБУ перевірили факти фінансових порушень та неефективного управління ресурсами на сотні мільйонів гривень в структурі концерну «Укроборонпром», про які йшлося в листі Держаудитслужби на адресу Мінекономрозвитку.

Ілюстрація проекту "Марлін"

У відповіді НАБУ зазначає, що за результатами аналізу було складено 26 аналітичних довідок та передано в роботу детективам.

Раніше проект "Марлін" оприлюднив нові результати аудиту "Укроборонпрому" за 2015-2017 роки, згідно з яким майже половина підприємств – неефективні.

Як з'ясувалося, перевірка Державної аудиторської служби за період з 2015 та 9 місяців 2017 року виявила, зокрема, що учасник концерну ДП "Спецтехноекспорт" перерахувало 198 мільйонів гривень фірмі ТОВ "Картер груп", яка, за даними Генпрокуратури, має ознаки фіктивності.