На Волині суд не повірив у винуватість керівника місцевого сервісу МВС

Начальника територіального сервісного центру МВС №0742 Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області у м.Ковель представники військової прокуратури обвинуватили за статтею 368 Кримінального Кодексу – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.

За версією слідства, керівник сервісного центру МВС організував видачу посвідчень водія людям, які реально не здавали екзамени; отримав 200 гривень за перереєстрацію автомобіля; отримав 2 500 гривень за перереєстрацію двох автомобілів; отримав 100 доларів США за присвоєння автомобілеві номерного знаку. Про це стало відомо із матеріалів вироку Ковельського міськрайонного суду Волинської області.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

В підсумку суддя В.Лесик у вироку іменем України визнав керівника центру невинуватим у пред'явленому обвинуваченні та виправдав за недоведеністю вчинення кримінальних правопорушень, в якому той обвинувачувався.

Наразі вирок суду першої інстанції не набув законної сили, оскільки військова прокуратура його оскаржила. Тепер справу продовжать розглядати в Апеляційному суді Волинської області.