У Чернівцях поліцейського за 10 тисяч хабара оштрафували на 25 тисяч

У Чернівцях представник поліції, старший лейтенант вимагав 10 тисяч гривень неправомірної вигоди за що, зрештою, відбувся штрафом у 25 з половиною тисяч гривень та позбавленням роботи. Про це стало відомо із вироку Садгірського районного суду Чернівців.

Фото - ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Як йдеться у матеріалах справи, поліцейський – старший інспектор з дорожнього нагляду сектору превенції Кіцманського відділення поліції – вимагав від громадянина 10 000 гривень за непритягнення до адміністративної відповідальності за водіння авто у нетверезому стані.

Обвинувачуваний у суді свою провину визнав.

В підсумку суддя визнав обвинуваченого винним за «корупційною» статтею 369-2 Кримінального Кодексу – зловживання впливом. Старшому лейтенанту присуджено штраф у розмірі 1 500 неоподаткованих мінімумів – 25 500 гривень. Також чоловіка зобов’язано сплати вартість експертиз у 2 з половиною тисячі. Засудженому заборонено два роки займати посади пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями.

Засуджений оскаржив вирок суду першої інстанції в апеляції – просив пом’якшити покарання, враховуючи, що до кримінальної відповідальності притягується вперше, вину визнає і розкаюється.

Разом з тим, стало відомо із ухвали Апеляційного суду Чернівецької області, засуджений відмовився від апеляційної скарги. Відтак 8 травня вирок щодо штрафу набув законної сили.