Керівник антикорупційної прокуратури написав 16 сторінок пояснень

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький передав свої пояснення на скарги НАБУ і ГПУ до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, – повідомляє «Українська правда» із посиланням на самого Холодницького.

За словами Холодницького, пояснення він передав 10 травня.

Головний антикорупційний прокурор Холодницький. Фото із сайту "Українська правда"

"Я надав пояснення і документи, що спростовують позицію скаржників. 16 сторінок, відповів по кожному пункту", - зазначив керівник САП.

Також він повідомив, що йому дали ознайомитися з матеріалами скарг.

"Мені дали додатки, але диски не віддали, а лише дали послухати", - підкреслив Холодницький.

«Українська правда» нагадує, що у березні з'ясувалося, що в кабінеті глави САП Холодницького була встановлена "прослушка". Її встановили на початку лютого, а виявили 6 березня. Пізніше стало відомо, що справу стосовно Холодницького веде Генпрокуратура із застосуванням обладнання НАБУ.

Холодницький застеріг, що записи, які приховано велися у його кабінеті, можуть бути використані для спекуляцій проти нього, але наголосив, що про його відставку не йдеться. Пізніше стало відомо, які епізоди втручання Холодницкого зазначені у скарзі глави НАБУ Артема Ситника. Згодом НАБУ опублікувало фрагменти записаних розмов керівника САП Холодницького.