За дострокове звільнення із в’язниці її керівництво вимагало 3 тисячі доларів

На хабарі викрито начальника та заступника однієї з установ виконання покарань Рівненської області. Операцію провели співробітники Головного управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБ України. Правоохоронці встановили, що підполковник та капітан внутрішньої служби вимагали від близького родича засудженого три тисячі доларів США. За цю суму обвинувачені обіцяли сприяння у позитивному вирішенні питання щодо умовно-дострокового звільнення ув’язненого, – повідомляє прес-центр СБУ.

Оперативники спецслужби задокументували отримання посадовцями вісімнадцяти тисяч гривень – першої частини неправомірної вигоди. Співробітники СБУ затримали зловмисників згідно зі статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України після перерахування на банківську картку третьої особи хабара у розмірі двадцяти семи тисяч гривень. Вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру в скоєнні злочину та обрання міри запобіжного заходу.

У рамках відкритого кримінального провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України - прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.