Суд визнав невинним чоловіка, якого підозрювали в отриманні хабара на 1 200 000 гривень

Прокуратура Київської області обвинуватила ліквідатора збанкрутілого ТОВ «Тридента Агро» за «корупційною» статтею 368-4 Кримінального Кодексу – підкуп особи, яка надає публічні послуги.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Як стало відомо із деталей вироку Дніпровського районного суду Києва, сторона обвинувачення твердила, що чоловік вимагав для себе неправомірну вигоду у розмірі 1 200 000 гривень за укладення договору купівлі-продажу майна ТОВ «Тридента Агро», яке на електронних торгах придбало ТОВ «Тара Трейдінг». Як йдеться у матеріалах справи, ліквідатора було затримано під час отримання ним згаданої суми.

Обвинувачуваний у суді своєї провини не визнав та надав свою версію подій. Зокрема, чоловік наголосив, що переможець електронних торгів не поспішав укладати договори щодо придбаного майна та сплачувати кошти одразу після купівлі. Ліквідатор запевнив, що неправомірної грошової винагороди не вимагав і грошей не брав.

В підсумку суд дійшов висновку, що сторона обвинувачення не довела винуватість підозрюваного у вчиненні інкримінованого йому діяння, а докази, досліджені у судовому засіданні, є недостатньо переконливими для обґрунтування його винуватості в пред'явленому обвинуваченні та для ухвалення обвинувального вироку.

Обвинуваченого визнано не винним. Вирок ухвалено 4 квітня, стороні обвинувачення надано 30 днів для апеляції.