Слідчий поліції оцінив закриття справи проти військового у 2 з половиною тисячі доларів

Правоохоронці задокументували факт одержання неправомірної вигоди виконувачем обов’язків заступника начальника – начальником слідчого відділу одного із відділів поліції ГУ НП в Хмельницькій області. Операцію провели військова прокуратура Хмельницького гарнізону спільно зі слідчими Головного управління Нацполіції у Хмельницькій області та оперативними співробітниками Хмельницького управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України, Управління Служби безпеки України в Хмельницькій області, – інформує прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

Фото прес-служби військової прокуратури Західного регіону України

Хабар у розмірі 2 500 доларів США призначався за прийняття рішення про закриття кримінального провадження стосовно військовослужбовця та двох його товаришів по службі. Кошти виявлені та вилучені в повному обсязі під час проведення обшуку за місцем проживання фігуранта справи.

Наразі вирішуються питання щодо повідомлення правопорушнику про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням), обрання йому запобіжного заходу у виді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.