На Донеччині керівник ТОВ вирішив продати майно держпідприємства – відбувся штрафом

Керівника ТОВ «Український науково-дослідний інститут скла» суд визнав винним за частиною 2 «корупційної» статті 364-1 Кримінального Кодексу – зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми.

Про це стало відомо із вироку Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області, винесеного 26 квітня.

Костянтинівський міськрайонний суд. Фото з офіційного сайту Судової влади України

Як стало відомо із деталей справи, ТОВ «Український науково-дослідний інститут скла» було передано на зберігання майно вартістю 255 тисяч однойменного державного підприємства. Сторона обвинувачення заявила, що директор ТОВ вирішив реалізувати майно, яке згідно з договорами мав зберігати.

Вказаними діями, дійшло висновку слідство, директор ТОВ «Український науково-дослідний інститут скла» спричинив збитки державі на суму 255 260 грн.

В підсумку підозрюваний уклав із прокурором Костянтинівської місцевої прокуратури угоду про визнання винуватості. Обвинуваченого оштрафовано на 15 тисяч, а також зобов’язано повернути 230 тисяч гривень державному підприємству «Український науково-дослідний інститут скла». Також обвинувачений зобов’язаний заплатити за проведення усіх експертиз 21 тисячу.