НАЗК має претензії до Мінсоцполітики – вимагає службове розслідування

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону Міністру соціальної політики України Андрію Реві. Рішення прийнято під час засідання Національного агентства, – інформує офіційний сайт відомства.

Фото - ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Згідно з приписом, НАЗК вимагає провести службові розслідування з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню посадовими особами правопорушень, пов’язаних з корупцією, та вжити заходів у встановленому законом порядку.

За результатами проведеної планової перевірки встановлені порушення щодо подання декларацій до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, стосовно 16-ти працівників Мінсоцполітики.

Також у приписі йдеться про вимогу надати Національному агентству інформацію про виконання Антикорупційної програми Міністерства соціальної політики України на 2017 рік за IV квартал та розпочати оцінку корупційних ризиків у діяльності Міністерства соціальної політики України у 2018 році.

У НАЗК наголошують, що їх припис є обов’язковим до виконання. За ігнорування припису керівник органу несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП – невиконання законних вимог (приписів) Національного агентства з питань запобігання корупції