Колишній начальник поліції охорони після скандалу з хабарем став радником

Екс-начальник поліції охорони Сергій Будник, який у 2017 році проходив підозрюваним у справі про хабарництво, працює радником глави департаменту забезпечення діяльності глави Нацполіції. Про це повідомляє «Українська правда» із посиланням на самого Будника.

Сергій Будник. Фото із сайту "Українська правда"

Посаду радника, зазначає видання, Сергій Будник обіймає із 16 лютого цього року. Департамент забезпечення діяльності глави Нацполіції очолює колишній начальник ГУМВС України в Харківській області генерал-майор Анатолій Дмитрієв.

«Українська правда» нагадує, що 22 серпня 2017 року Національна поліція заявила про затримання керівника департаменту поліції охорони при отриманні 96 тисяч гривень неправомірної вигоди.

У підозрюваного за місцем проживання було вилучено 16 золотих злитків, 44 тисяч доларів, 11,5 тисяч євро. 25 серпня суд заарештував Будника і призначив заставу 128 тисяч гривень.
28 серпня за підозрюваного була внесена застава, і він вийшов із СІЗО.

2 жовтня через Апеляційний суд Києва Будник поновився на посаді начальника департаменту поліції охорони. Водночас у листопаді його знову звільнили.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура закрила кримінальне провадження проти Будника у зв'язку з відсутністю складу злочину в квітні 2018 року.