Cудді Окружного адмінсуду Києва оголосили підозру в хабарі і просять відсторонення

Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила про підозру судді Окружного адміністративного суду Києва за хабар і просить відсторонити її, – повідомляє «Українська правда» із посиланням на сторінку САП у мережі «Фейсбук».

Фото - ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Хоча прізвище судді у новині САП не вказано, видання «Українська правда» нагадує, що 10 травня суддю Олену Власенкову затримали при отриманні 2 тисячі доларів – першої частини хабара.

11 травня судді повідомили про підозру за частиною 3 статті 368 ККУ (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Підозру підписав Назар Холодницький.

За даними САП, суддя Окружного адмінсуду Києва "хотіла отримати від представника позивача у адміністративній справі неправомірну вигоду за прийняття рішення на його користь у розмірі 10 000 доларів США та була викрита при отриманні першого "траншу" в сумі 2 000 доларів США" .

До Вищої ради правосуддя Антикорупційна прокуратура скерувала клопотання про тимчасове відсторонення судді від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

До Солом’янського райсуду Києва направлено клопотання про обрання підозрюваній запобіжного заходу.