Депутату із Київщини повідомили підозру у вимаганні 16,5 тисяч доларів хабара

Фото - ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Прокурор Київської області повідомив про підозру депутату Богуславської райради, який вимагав неправомірну вигоду у розмірі 16,5 тис доларів США за надання товариству в оренду земельної ділянки площею 30 га.

У п’ятницю, 11 травня, в присутності захисника, прокурор Київської області повідомив про підозру депутату Богуславської районної ради у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 Кримінального Кодексу – зловживання впливом, прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою уповноваженою на виконання функцій держави, або пропозиція чи обіцянка здійснити вплив за надання такої вигоди, поєднане з вимаганням такої вигоди).

Підозрюваний, стверджують правоохоронців, за надання товариству в оренду земельної ділянки площею 30 га вимагав у представника товариства неправомірну вигоду у сумі 16,5 тис доларів США.

Вказаного депутата, який також є радником голови Богуславської районної ради з питань соціально-економічного, культурного розвитку, здійснення економічних реформ, а також Головою комісії з питань комісії з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності і правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами і боротьби із корупцією затримано під час отримання ним частини неправомірної вигоди у сумі 7 тис доларів США.

Досудове розслідування триває.

Підозрюваному, якщо провина буде доведена у суді, загрожує позбавлення волі строком до 8 років з конфіскацією майна, – інформують у прес-службі прокуратури Київської області.