В Одесі оголосили тендер на 10,5 мільйонів у будівлі, яка може відійти приватній компанії

Управління капітального будівництва Одеської міської ради оголосило  тендер на суму 10,5 мільйонів гривень на встановлення відеонагляду, інтернету, монтаж пасажирського ліфта та протипожежний водопровід у приміщенні Київської районної адміністрації Одеси. Та будівля  закладена під заставу простроченого кредиту, що був викуплений днями приватною компанією.

Інформацію про тендер можна знайти на порталі «Прозорро». Поки що торги на стадії прийняття пропозицій.

Нагадаємо, як повідомляв «Ні корупції», кредитні вимоги на 81 об’єкт нерухомості в Одесі, які виступали заставою для кредиту ще 2005 року, були виставлені на продаж. Нещодавно відбувся аукціон, перемогу з пропозицією 82 мільйони гривень здобула київська компанія, яка може бути пов’язана із близьким до міської влади Одеси бізнесменом Володимиром Галантерніком. Зараз очікується підписання договору.

При цьому одеська влада з якоїсь причини не сплачувала за кредит 2,5 року, допустивши ситуацію, коли борг було виставлено на продаж. Що буде з цінними активами міста після викупу боргу, невідомо.

Серед об’єктів є адміністративні будівлі, дитячі садки, податкова. В кількох із них мерія проводила багатомільйонні ремонти. Ось і зараз об’явлені чергові торги на проведення ремонту.