Спійманому на хабарі прокурору з Вінниччини оголосили підозру

Заступнику прокурора Вінницької області, спійманому на хабарі, оголосили про підозру у скоєнні злочину за ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу (зловживання впливом), повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро.

Наголошується, що напередодні повідомили про підозру ще двом особам-співучасникам злочину.

За даними НАБУ, прокурора викрили одразу після одержання хабара в розмірі 5 тисяч доларів від двох посередників, якими виявилися адвокат і фізична особа.

Слідство встановило, що прокурор отримав від посередників гроші за закриття кримінального провадження, відкритого за фактом самовільного захоплення землі.

Зараз вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу. Зазначається, що кримінальне провадження детективи Бюро розслідують з березня.

Як повідомляв "Ні корупції!", співробітники Служби безпеки та Національного антикорупційного бюро під процесуальним керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затримали на хабарі заступника керівника прокуратури Вінницької області.

Повідомлялось, що посадовець вимагав шість тисяч доларів за вирішення питання стосовно закриття кримінального провадження щодо самовільного захоплення 50 гектарів земель сільськогосподарського призначення в одному із районів Вінниччини.

Читайте також СУД ОШТРАФУВАВ НА ₴25 ТИСЯЧ І ВІДПУСТИВ ПРОКУРОРА, ЯКИЙ ОТРИМАВ $25 ТИСЯЧ ХАБАРА