Прокуратура відмовилась надавати відомості щодо розслідування проведення тендеру реконструкції згорілого табору «Вікторія»

Прокуратура Одеської області відмовила в наданні інформації щодо ходу розслідування провадження ще 2015 року за фактом складання  завідомо неправдивих офіційних документів  при здійсненні  процедури закупівлі службовими особами ТОВ «ЮГ-Укрстрой» та ПП «Моноліт», які між собою розіграли тендер на реконструкцію дерев’яних будинків табору «Вікторія», де у вересні минулого року сталася страшна пожежа, що забрала життя трьох дівчат, 

У відомстві зазначили, що запитувана інформація є зверненням, тому відповідати на неї будуть довше, ніж належить відповідати на запит. 

Нагадаємо, провадження щодо сумнівного тендеру, про який писав «Ні корупції», було відкрито майже три роки тому. Але якихось особливих рухів по цій справі до пожежі в «Вікторії» не простежувалося – так, вилучення документів і доступ до речей слідчі затребували через суд лише восени 2017 року. На якому етапі зараз це розслідування, невідомо, бо прокуратура відомості не надає.

Пожежа в дитячому таборі «Вікторія» сталася в ніч на 16 вересня 2017 року. В результаті загинули троє дітей. Зараз на лаві підсудних перебуває директор табору Петрос Саркісян, вихователька, що відповідала за пожежну безпеку, Наталя Янчик, екс-віце-мер Одеси Зінаїда Цвірінько та два ДСНСника – Леонід Бондар і Валерій Дяченко. При цьому залишається чимало запитань щодо того, як були побудовані будинки, на реконструкцію яких із бюджету виділялись десятки мільйонів гривень.