Перевіряти порушення при реконструкції опорних шкіл Донеччини буде замовник цих робіт

Чиновницький ланцюжок розгляду звернення про можливі порушення при реконструкції чотирьох опорних шкіл на Донеччині, на яку з бюджету було виділено 173 мільйони гривень, привів до замовника цієї реконструкції – департаменту капітального будівництва Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

Про це «Ні корупції» повідомили у відомстві.

Нагадаємо, «Ні корупції» розслідував можливі зловживання  при реконструкції чотирьох опорних шкіл в Покровську, Часовому Яру, Билбасівці та Дружківці, які досі працюють без введення в експлуатацію.

Про необов'язковість складення актів повідомили в замовника цієї реконструкції, тобто в департаменті капітального будівництва Донецької ОВЦА.

Після звернення щодо цих порушень до Генеральної прокуратури розбиратися в ситуації спочатку почали в Міністерстві освіти та науки, потім звернення передали до донецького обласного департаменту освіти та науки, які й направили звернення до… замовника реконструкції, який, очевидно, в курсі того, що школи, всупереч закону, після реконструкції працюють без введення в експлуатацію.

Скоріш за все, відомство ніяких порушень у своїй роботі не знайде.