У ДСНС звернулися до суду про закриття 16 ТРЦ через порушення пожежної безпеки

Голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін заявляє, що до суду подали позови про закриття 16 торгово-розвальних центрів через порушення вимог пожежної безпеки.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

«Всього на керівників об'єктів накладено 1 200 адміністративних стягнень, за порушення вимог пожежної безпеки до суду подано позови про закриття 37 об'єктів, з них: 16 ТРЦ, 18 дошкільних та шкільних закладів, а також 3-х лікарень», – сказав Чечоткін на засіданні уряду.

За його словами, на сьогодні на об’єктах із масовим перебуванням людей виявили понад 15 тисяч порушень, з яких понад 5 тисяч не усувались протягом тривалого часу.

Наприкінці березня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що 30 березня ДСНС розпочне перевірки закладів масового скупчення людей на предмет вимог безпеки, передусім пожежної. Перед цим уряд доручив перевірити на пожежну безпеку торговельно-розважальні центри, кінотеатри, школи, дитячі садки й інші місця масового перебування людей.

Рішення ухвалили після пожежі в торгово-розважальному центрі в російському Кемерові 25 березня. За офіційними даними, жертвами стали 64 людини, серед них багато дітей.

Як повідомляв "Ні корупції!", після трагедії в одеьскому дитячому таборі "Вікторія" мер Києва Віталій Кличко доручив перевірити всі заклади освіти та дитячі установи на дотримання правил пожежної безпеки.

Також, як повідомляв "Ні корупції!", поліція Луганщини затримала підполковника ДСНС, який вимагав хабар за підписання позитивного акту про пожежний стан навчального закладу.

Читайте також ЧИ Є ПРОТИПОЖЕЖНИЙ ЗАХИСТ У ЧЕРНІВЕЦЬКИХ ДИТЯЧИХ ТАБОРАХ

СТАН ПРОТИПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ДИТЯЧИХ ТАБОРАХ УКРАЇНИ. ІНТЕРАКТИВНА КАРТА