У Черкасах ОСББ та підрядник “нагрілися” на двомільйонному утепленні будинку

Головне Управління Національної поліції в Черкаській області розслідує розтрату бюджетних коштів під час капітального ремонту-утеплення однієї з черкаських багатоповерхівок. Роботи обійшлися у 2,4 млн. грн. Частину грошей,  1,4 млн. грн., підрядники отримали за кредитним договором з ПАТ «Укргазбанк» за державною програмою енергозбереження, решту заплатила Черкаська міська рада та мешканці будинку. Про це «Ні корупції!» довідався з Єдиного державного реєстру судових рішень.

У ході досудового розслідування встановлено, що між ОСББ «Гагаріна 39» та ПП «Фортесбуд» було укладено договір підряду від 13.05.2017 року на виконання робіт з капітального ремонту-утеплення будинку вартістю 2 440 716,50 грн. За умовами договору остаточний розрахунок за роботи мав бути проведений 31.12.2017 року. В кінці 2017 року акти виконаних робіт були підписані, та усі гроші сплачені на рахунок підрядника.

Проте пізніше слідство встановило, що роботи здійснено не в повному обсязі  й вони не закінчені. Викликають сумніви фактичне виконання певних робіт та використання окремих матеріалів, крім того, вартість матеріалів, зазначена у виконавчій документації, в кілька разів вища від середньої ринкової.

За даними аналітичної системи YouControl, ПП «Фортесбуд»засноване у Черкасах рік тому. Його статутний капітал – одна тисяча гривень. Власницею підприємства є Світлана Федосєєва. Вона також є засновницею п’яти підприємств, які займаються в основному будівельними роботами.

скрин з youcontrol.com.ua

 

Одне з них, ПП "ПРОМХІМСЕРВІС-С" з сімнадцятирічною історією, підозрюють  в умисному ухиленні від сплати податків у 2015 році на загальну суму 629 тисяч гривень.