Фірма колишніх комунальниць Обухова прибере і озеленить місто за понад сім мільйонів гривень

Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області в результаті відкритих торгів наприкінці березня уклав угоду з ТОВ «Міський житловий центр» на послуги з благоустрою міста (прибирання територій міста) на суму 4 208 943,60 гривень.

Про це повідомляється в системі  відкритих публічних закупівель «Прозорро».

Уже традиційно другим учасником тендеру виступило ПП «Бриз Дніпра» з сусіднього міста Українка, яке також традиційно запропонувало більшу, ніж переможець ціну за власні послуги.

Крім того, як повідомляється в системі «Прозорро», в результаті других відкритих торгів з тими самими учасниками - ПП «Бриз Дніпра» та ТОВ «Міський житловий центр» -  виконком Обухівської міської ради Київської області уклав договір з ТОВ «Міський житловий центр» на послуги щодо благоустрою територій ( викошування газонів, садіння квітів та кущів, заходи з озеленення міста ( догляд за квітниками, їх полив і розрідження) на суму 3 085 429,20 гривень.

Терміни дії угод обох закупівель – до кінця 2018 року.

Загалом з 2011 року ТОВ «Міський житловий центр» уклав 51 угоду на 13 мільйонів гривень. Левова частка від усіх отриманих ТОВкою грошей – гроші від виконкому Обухівської міської ради.

Як повідомляв «Ні корупції», засновницями і власницями ТОВ «Міський житловий центр» є Любов Воробець і Ольга Товолжанська. Розмір статутного фонду – 2 тисячі гривень. Любов Воробець раніше очолювала КП «Житлово-комунальна контора №1», яке згідно з даними Уoucontrol, нині перебуває у стані припинення юридичної діяльності. Правонаступником КП «Житлово-комунальна контора №1» було КП «Обухів-комфорт», яке нині також вже припинило свою діяльність. Керівником «Обухів-комфорту» була Ольга Товолжанська, а пізніше – Каріна Товолжанська.

Читайте також ОБУХІВ ВИДІЛЯЄ МІЛЬЙОНИ ЕКС-КОМУНАЛЬНИЦЯМ, ЯКІ ЗАПОЧАТКУВАЛИ ВЛАСНИЙ БІЗНЕС