У Сколе пропонують встановити шибеницю як символ боротьби з корупцією

Пам'ятник невідомому корупціонеру в Чернівцях

У Сколівській міській раді пропонують в центрі міста на Майдані Незалежності встановити пам’ятник «Шибениці», що буде символізувати боротьбу з корупцією.

Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті Сколівської міськради, де пропонують цю пропозицію для обговорення, інформує ZIK.ua.

Пам’ятник «Шибениці» пропонується встановити на місці споруди «Безіменна», яка є без документів та встановлена ще радянською владою.

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», пропонуємо вперше в Україні встановити на цьому місті пам’ятник «Шибениці», що буде символізувати боротьбу з корупцією, боротьбу з дилерами, які розповсюджують наркотичні речовини в місті Сколе, і стане свого роду символом правосуддя та карності за злочини, якої дуже бракує в Україні, йдеться в повідомленні».

Видання нагадало, що Стрийський міськрайонний суд Львівської області засудив до 6,5 року позбавлення волі мера міста Сколе Володимира Москаля, затриманого в 2015 році під час отримання 18 тис. гривень хабара. Вирок було винесено 15 березня, суд визнав його винним у хабарництві.

У цій справі також було засуджено юрисконсульта – йому дали 5,5 року з конфіскацією майна.

Адвокати підсудних не згодні з вироком і готуються подавати апеляцію.

Москаля і юрисконсульта Сколівської міськради затримали 10 серпня 2015 року. Вони вимагали й отримали від підприємця 18 тис. гривень хабара за передачу в оренду об’єкта комунального майна та зменшення орендної плати за його користування. 

Пам'ятник чиновницькій Феміді в Данії