Уповноважений відкрив чергове провадження на Гатненську сільраду

Уповноважений Верховної Ради з прав люди відкрив провадження на Гатненську сільську раду Києво-Святошинського району Київської області.

Про це повідомив місцевий активіст Сергій Чагаров, інформує "Доступ до правди".

Чагаров надіслав скаргу до Уповноваженого у зв’язку із відмовою сільської ради надати інформацію про картограму агровиробничих груп ґрунтів у Гатному.

Свою відмову сільська рада пояснила відсутністю такої інформації, однак активіст впевнений, що це не правда:

«Це є неправомірною відповіддю, так як влітку 2017 року між Гатненською сільською радою через систему Prozorro був укладений договір з ТОВ «Інститут незалежної експертної оцінки» на виготовлення технічної документації з нормативно-грошової оцінки землі до серпня 2017 року, складовою частиною якого є картограма агровиробничих груп ґрунтів села Гатне. Сільська рада роботу за виготовлення документації оплатила і тому в її розпорядженні має бути також картограма агровиробничих груп ґрунтів», - наголошує Чагаров.

Про існування картограми активіст дізнався від Прокуратури Київської області. У судовому процесі щодо 48 га особливо цінних земель «Озерного гаю» Прокуратура керувалася саме цією картограмою.

Чагаров спочатку звернувся із запитом до Держгеокадастру та отримав відповідь про те, що в Управлінні немає цієї картограми. Там також  зазначили, що картограма є складовою частиною технічної документації з нормативно-грошової оцінки землі. Після чого він надіслав запит до сільської ради.

Нагадаємо, «Доступ до правди» писав про те, що  Уповноважений Верховної Ради з прав людини раніше відкривав провадження проти посадової особи сільської ради Гатного Сергія Вітенка за неправомірне перенаправлення інформаційного запиту.

Тоді Сергій Чагаров просив надати документи, що підтверджують сплату оренди земельних ділянок площею 48 га у селі Гатне, де нині будують житловий комплекс «Озерний гай. Гатне».

Читайте також ПРОКУРАТУРА НАВІТЬ ПІСЛЯ ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ НЕ НАДАЛА ІНФОРМАЦІЇ ПО ГАТНОМУ

“УСІ КАЗАЛИ, ЩО НІЧОГО В МЕНЕ НЕ ВИЙДЕ. А Я ДОБИВСЯ СУДУ”