У Києві під час отримання хабара у 165 тис грн затримано керівника структурного підрозділу столичного КП «Київпастранс»

У вівторок, 20 березня 2018 року, Київською місцевою прокуратурою № 2 у скоординованій співпраці з працівниками Дарницького управління поліції ГУНП у м. Києві викрито злочинні дії начальника одного зі структурних підрозділів комунального підприємства «Київпастранс», який вимагав та отримав від представника приватного підприємства неправомірну вигоду в сумі 165 тис грн.

Про це йдеться на сайті Генеральної прокуратури України.

Вказані кошти посадовець вимагав за вжиття заходів із повернення належного комерційній структурі майна та виконання власних боргових зобов’язань.

Зазначену особу затримано в порядку ст. 208 КПК України на її робочому місці безпосередньо під час перерахування обумовленої суми коштів, які оглянуто в ході огляду місця події.

На цей час затриманому готуються повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України) та клопотання про обрання запобіжного заходу.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Читайте також 70 МІЛЬЙОНІВ НА ТЕНДЕРАХ КИЇВПАСТРАНСУ ВИГРАВ ДЯДЬКО ЙОГО НАЧАЛЬНИКА