ГПУ завадила незаконній передачі майна Реабілітаційного центру “Конча-Заспа” в приватну власність

Генеральна прокуратура України (ГПУ) запобігла незаконній передачі майна Реабілітаційного центру "Конча-Заспа" Ради профспілки працівників органів Державної митної служби України, а саме житлового будинку, в приватну власність.

Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури.

"Генеральна прокуратура України здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом незаконного відчуження посадовими особами реабілітаційного центру "Конча-Заспа" Ради профспілки працівників органів Державної митної служби України об'єктів нерухомого майна в особливо великих розмірах за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, під час досудового розслідування правоохоронці здійснили тимчасовий доступ до речей і документів, які містились у Києво-Святошинському райсуді, та підтверджують вчинення злочину.

"Вчинення кримінального правопорушення стало можливим, крім іншого, внаслідок укладення правочинів, які не відповідали інтересам членів профспілки та без їхньої згоди", - зазначили в прокуратурі.

Нині суддя Печерського райсуду м. Києва своєю постановою наклав арешт на нерухоме майно.

У Генпрокуратурі також зазначають, що реабілітаційний центр використовує земельну ділянку, передану державою в тимчасове користування. Нині у будинках профспілки живуть народні депутати України, керівники державної фіскальної та митної служб, інші високопоставлені особи.

Читайте також ДИРЕКТОР БУДИНКУ ВІДПОЧИНКУ «КОНЧА-ЗАСПА» ПРИХОВУЄ СВОЇ ДОХОДИ