Перший заступник керівника ДМС Пімахова пішла з посади після скандалу з НАБУ

Кабінет міністрів України звільнив першого заступника керівника Державної міграційної служби Діну Пімахову.

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, повідомляє ZN.ua.

"Пімахову звільнили за власним бажанням", - сказав Розенко після засідання уряду в середу, 21 березня

Діну Пімахову Кабмін призначив першим заступником голови державної міграційної служби в січні 2017 року. Пімахова була призначена терміном на 5 років із випробувальним терміном на 6 місяців.

Як повідомляв "Ні корупції!", 29 листопада Державна міграційна служба повідомила про те, що СБУ затримала агента НАБУ при спробі підкупу заступника голови ДМС Діни Пімахової.

Пізніше в НАБУ заявили про те, що Генеральна прокуратура і Служба безпеки незаконно втрутилися та зірвали спецоперацію Бюро, спрямовану на виявлення учасників організованого злочинного угруповання у Державній міграційній службі.

Своєю чергою генпрокурор Юрій Луценко заявив про те, що вважає звинувачення на адресу затриманого детектива НАБУ обгрунтованим.

Пізніше НАБУ опублікувало фрагменти розсекречених аудіо - і відеоматеріалів, отриманих під час проведення негласних слідчих дій у рамках спецоперації, які доводять, що чиновниця ДМС дійсно могла бути причетною до корупційних схем.

Зазначимо, що за даними Центру протидії корупції чиновниця ДМС Пімахова живе в елітних апартаментах і їздить на Porsche Cayenne.

Читайте також МАТИ ЧИНОВНИЦІ ДЕРЖМІГРАЦІЇ, ЯКУ ЛУЦЕНКО РЯТУЄ ВІД НАБУ, ВОЛОДІЄ ЕЛІТНОЮ КВАРТИРОЮ ТА ПРЕСТИЖНИМ АВТО