Рішення суду по справі Крука, обвинуваченого у відмиванні грошей для Пшонки, не публікуються в реєстрі вже більше року

Згідно з даними судового реєстру, обвинувальний акт щодо сина впливового екс-нардепа Бориса Крука та його подільника  Антона Іванова, яких звинувачують у фіктивному підприємництві, розтраті майна та легалізації чи відмиванню грошей, був направлений до суду ще восени 2016 року. Тоді ж призначено підготовче засідання. Остання ухвала суду датована 2 лютого минулого року. З того часу не відомо, на якому етапі розгляд цієї резонансної справи.

Як повідомляв «Ні корупції», Борис Крук був затриманий правоохоронцями ще 23 червня 2016 року по справі привласнення державних коштів екс-генпрокурором України часів Януковича Віктором Пшонкою. Тоді йому було обрано рекордну заставу в розмірі 30 мільйонів гривень.

Однак пізніше заставу було значно зменшено. Так, у рішенні Деснянського районного суду, який і розглядає цю скандальну справу, в лютому 2017 року для Крука був обраний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі 480 тисяч гривень.

Більше в реєстрі ніяких відомостей щодо справи Крука не опубліковано. Останнє засідання, вочевидь, було призначено на 1 березня цього року.