Мінекономрозвитку подробило послуги з харчування іноземних делегацій на «допороги» і віддало їх ДУСівському «Гарант-Сервісу»

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України уклало договір з Державним підприємством Державного управління справами по обслуговуванню офіційних заходів «Гарант-Сервіс» на кейтерингові послуги (виїзне обслуговування членів іноземної делегації під час урочистих прийомів).

Про це повідомляється в системі публічних закупівель «Прозорро».

Сума угоди склала 198 400,00 гривень.

Також, як повідомляється в «Прозорро», Міністерство економічного розвитку і торгівлі України замовило у ДУСівського «Гарант-Сервісу» послуги з організації харчування (харчування під час урочистих прийомів) на суму 197 000,00 гривень.

Крім того, ДП «Гарант-Сервіс» надасть Мінекономрозвитку послуги їдалень (забезпечення обідами членів офіційної іноземної делегації) на суму 198 000,00 гривень.

Всі ці закупівлі відбулися 13 лютого 2018 року. Без проведення відкритої процедури закупівлі, шляхом звітування у системі «Прозорро».

Таким чином, є підстави припускати, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі України розбило закупівлі на «допороги», щоб уникнути процедури відкритих закупівель.

Як повідомляв "Ні корупції!", посадовці КЛПУ «Обласний госпіталь для ветеранів війни м. Святогірська» в період 27 червня 2017 повідомили в системі «Прозоро» про укладання 8 договорів з ТОВ «Рікот» на здійснення капітального ремонту корпусів госпіталю, складу, їдальні, зовнішніх трубопроводів на загальну суму 9,26 млн. грн.

Тоді юристи запідозрили, що замовник зумисно подробив загальну суму на 8 закупівель, щоб уникнути процедури проведення відкритих торгів.

Читайте також  ОФІЦІЙНІ ЗАХОДИ І ПРИЙОМИ НА ПІВТОРА МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ У РІК