НАЗК розказало, де шукатиме коштовні подарунки посадовців

Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує українським посадовцям про необхідність декларування коштовних подарунків для своїх жінок до 8 березня.

Як інформує УП, про це повідомляє прес-служба НАЗК у Facebook.

"Шановні суб’єкти декларування! Шановні чоловіки! НАЗК нагадує, що всі ваші витрати на подарунки коханим, кожний з яких коштує більше 88 тисяч 100 гривень, ми будемо шукати у розділі "Видатки та правочини" вашої декларації за 2018 рік", - йдеться в повідомленні.

У НАЗК додали, що необхідність декларувати коштовні подарунки - "не привід відмовляти своїм коханим у радості".

Перед цим НАЗК звернулося до жінок як до суб'єктів декларування:

"Дорогі жінки, Національне агентство вітає Вас із прийдешнім святом весни та краси!

І нагадує: якщо Ваш коханий подарує Вам золоту каблучку, вартість якої перевищує 8 810 гривень, не забудьте вказати її в декларації за 2018 рік у розділі: «Доходи, у тому числі подарунки».

Якщо Вам пощастило ще більше і ваша нова каблучка виблискує діамантом вартістю більше 88 100 гривень, дозвольте нам порадіти за Вас – повідомте НАЗК про суттєві зміни у Вашому майновому стані до 18 березня.

Якщо ж справи у вашого чоловіка у минулому році йшли набагато краще, ніж у країни загалом, і він подарував Вам цілий ювелірний гарнітур, вартість якого перевищує 176 200 грн, не забудьте також похвалитись ним наступного року й у розділі «Цінне рухоме майно» декларації".

Раніше НАЗК нагадало чиновницям про необхідність декларувати коштовні подарунки, отримані до 8 березня. 

Читайте також СТАТКИ ДЕПУТАТІВ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛРАДИ ВІД «СОЛІДАРНОСТІ»: ЯК І ЧИМ ЗАРОБЛЯЮТЬ