Золотоніського чиновника підозрюють у тому, що “нагрів” 160 тисяч гривень на будівництві теплогенераторної для школи

Начальника відділу культури виконавчого комітету Золотоніської міської ради підозрюють у зловживанні службовим становищем. Йому загрожує до шести років позбавлення волі. Підписавши акти невиконаних робіт, чиновник завдав шкоди державі на 160 тисяч гривень. Цей факт з 2016 року і по нині розслідує Золотоніський відділ поліції в Черкаській області. Про це «Ні корупції!» стало відомо з матеріалів Єдиного державного реєстру судових справ.

Встановлено, що діючи в інтересах ПП «Будтеплосервіс», чиновник підписав акти приймання виконаних будівельних робіт теплогенераторної дитячої музичної школи, до фактичного їх виконання. Це спричинило тяжкі наслідки інтересам держави в сумі 160 тис. грн.

Кримінальне правопорушення внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань від 04.01.2016 за ч.2ст. 364 КК України.

У липні минулого року у справі призначили будівельно-технічну експертизу, яку доручили виконувати експертам Черкаського відділення КНДІСЕ.

Під час експертизи виконавець надіслав в ГУ НП в Черкаській області лист з переліком матеріалів, які необхідно надати для проведення експертизи. Тому слідчий у суді клопотав про тимчасовий доступ до вказаних речей та документів. Слідчий суддя Золотоніського міськрайсуду  відмовив поліції у клопотанні, оскільки «слідчим не доведено, що вказані у клопотанні документи знаходяться у відділі культури міської ради, як і не доведено, що серед вилучених (раніше – Ред.) документів відсутні дані документи».