Гройсман закликав боротися з корупцією, щоб наповнити бюджет

Ефективна боротьба з корупцією і якісна робота антикорупційних органів та антикорупційного суду стане запорукою не тільки викорінення порушень законодавства, а й дозволить наповнювати бюджет коштами, які раніше розходилися по кишенях корупціонерів.

Про це прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сказав під час засідання Уряду, повідомляє Урядовий портал.

«Будемо боротися з корупцією, будемо наповнювати бюджет. Приклад – митниця. Минулого року ми мобілізували до бюджету 70 млрд грн. Хочу сказати, що багато з цих грошей розходилися по кишенях. Тепер, коли починаємо системно змінювати ситуацію, кошти залишаються в бюджеті, - сказав Володимир Гройсман. – Таким чином, ми можемо модернізувати країну, підвищувати соціальні стандарти».

Під час засідання члени Кабміну заслухали черговий – п’ятий звіт громадської ініціативи «Разом проти корупції», яка викриває корупційні ризики в роботі центральних органів влади. Найбільш тривожними були визнані випадки купівлі-продажу підробних лікарняних, посвідчень водія, а також відсутність реально працюючої системи оцінки ризиків під час будівництва доріг. Як підкреслили автори звіту, саме на дорожнє будівництво держава цього року витратить до 50 млрд грн, тож контроль використання коштів і якості виконаних робіт – надважливе питання.

«Я максимально зацікавлений в тому, аби ініціатива продовжувала роботу і проливала світло на всі зловживання. Треба сміливо йти далі, обіцяю повну підтримку», - прокоментував результати дослідження Гройсман.

Як повідомляв "Ні корупції", раніше Володимир Гройсман вважав корупцію перебільшеною проблемою.

Чітайте також КОНСТАНЦІЯ, ОЙ, ТОБТО КОРУПЦІЯ. У МЕРЕЖІ З’ЯВИЛАСЯ САТИРИЧНА ПІСНЯ ГРОЙСМАНА ПРО КОРУПЦІЮ