Круговерть безперспективних перевірок з усіма наслідками

Столичні чиновники влаштовують перевірки міським перевізникам саме після чергового резонансного ДТП за участю маршруток, потім роблять свої висновки, зі скрипом оприлюднюють результати перевірки, а коли стається наступне резонансне ДТП з маршрутками у столиці, чиновники знову гучно влаштовують перевірки, хоча насправді учасники міських перевезень навіть не встигли змінитися, порушення залишились типовими, відтак, всі необхідні висновки можна було зробити ще під час минулої перевірки. 

Що заважає столичним чиновникам кардинально впорядкувати ринок міських пасажирських перевезень?

Як  вже писав «Ні корупції!», передостанню перевірку столичних перевізників міська влада провела у листопаді минулого року після резонансного ДТП, коли водій маршрутки наїхав на двох пішоходів, внаслідок чого вони загинули.

«Ми не можемо наражати пасажирів на небезпеку, і ті перевізники, які не дотримуються стандартів роботи, підуть з ринку перевезень», – сказав тоді міський голова Києва Віталій Кличко й оголосив проведення позапланової перевірки перевізників, що мала закінчитися у грудні минулого року. Тоді здавалося, що висновки після резонансного ДТП мають бути вагомими, а вони вийшли, м’яко кажучи, посередніми.

Копію документів про результати листопадової перевірки перевізників із зазначенням інформації про виявлені порушення, вжиття відповідних заходів після виявлення цих порушень, а також інформації з переліком перевізників, у яких було відібрано або призупинено ліцензію на перевезення, «Ні корупції!» попросив на запит у КМДА у січні цього року. І, як ми вже писали, оперативно надати копії цих документів у КМДА не змогли, відтак, продовжили розгляд запиту на 20 робочих днів, аргументуючи свою відписку тим, що відповідь потрібно шукати серед великої кількості архівних даних.

Зрештою, 8 лютого у КМДА таки зібрали в один документ всі дані, які з грудня минулого року вже встигли стати архівними, і «Ні корупції!» отримав відповідь, у якій зазначено, кого перевіряли і що виявили:

Як підсумок – складено 12 актів про виявлення порушень, 2 договори розірвано, але у більшості столичних перевізників, яких перевіряли, ПОРУШЕНЬ НЕ ВИЯВЛЕНО!

І ось 19 лютого Київська міська держадміністрація розпочала перевірку перевізників на міських автобусних маршрутах.

«Починаючи з 14 лютого, ми встигли перевірити двох перевізників, але я думаю, що протягом трьох тижнів ми перевіримо всіх перевізників міста Києва і доповімо про результати цих перевірок», - сказав 19 лютого під час брифінгу  директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов і додав, що раніше було здійснено 22 перевірки маршрутних таксі і за результатами розірвано договори з чотирма перевізниками (при цьому у відповіді на запит, що його отримав «Ні корупції!», йдеться про розірвання двох договорів – авт.).

А тепер про привід до перевірок – це знову резонансне ДТП за участю двох маршруток, у якому щонайменше 12 постраждалих.

«Ні корупції!» обіцяє обов’язково оприлюднити результати і цих перевірок.

Водночас, після двох резонансних ДТП за участю маршруток і двох позапланових перевірок, які, по суті, не вирішують глобально проблему із впорядкуванням столичних перевезень, столична влада має намір просити прем'єр-міністра Володимира Гройсмана скасувати мораторій на перевірки перевізників.

"Ми провели нараду з цього питання, наразі готуємо лист на адресу прем’єр-міністра із проханням відмінити мораторій на перевірки перевізників. Окрім того, ми просимо "Укртрансбезпеку" про збільшення повноважень щодо перевірок, адже мова йде про безпеку людей", – заявив заступник мера Дмитро Давтян, передає  прес-служба КМДА.

За його словами, зараз важливо комплексно обстежити всіх перевізників, незалежно від форми власності.

"Треба перевірити і їхні дозволи, і професійний рівень водіїв, і технічний стан транспортних засобів. Якщо в "Укртрансбезпеки" немає достатньої кількості людей, то, нагадаю, що мер Києва пропонував передати нам частину повноважень. У будь-якому випадку, ми перевірятимемо всіх і за результатами цих перевірок вживатимемо заходів щодо порушників. І це будуть жорсткі заходи", – пообіцяв Давтян.

Як повідомляв «Ні корупції!», наприкінці минулого року Департамент внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого органу КМР (КМДА) перевірив проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Департаменту транспортної інфраструктури і у своєму звіті написав, що на сьогодні відсутні законні підстави на обслуговування перевізниками 40% маршрутів столиці. Також, зазначили аудитори у звіті, перевізники подають недостовірні дані про терміни експлуатації своїх транспортних засобів. А у самому контролюючому органі - Департаменті транспортної інфраструктури виконавчого органу КМР (КМДА) - відсутній прозорий підхід до визначення обов'язкових умов конкурсу на різних маршрутах загального користування.

Таким чином, знаючи ще на кінець року детальну ситуацію зі станом перевезень, столична влада лише зараз, після двох масштабних ДТП за участю маршруток, зробила спробу щось кардинально змінити, а саме скасувати мораторій на перевірки перевізників. До цього чиновники відбувалися розірванням договорів по факту позапланових перевірок.

Тобто досі схема міських столичних перевезень працює така - спочатку видаються дозволи на перевезення, на видачу частини з яких, взагалі відсутні законні підстави. А потім відсутні законні підстави на перевірку цих самих перевізників, оскільки працює мораторій. 

Між тим, центральні урядовці вже пообіцяли старт масштабної реформи на ринку автобусних перевезень, що також може стати чарівним поштовхом для столичних урядовців у плані впорядкування столичних перевезень.

Як написав міністр інфраструктури Володимир Омелян на своїй сторінці в Facebook, уряд затвердив постанову "Про внесення змін до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту" та "Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування".

"Це справжня революція в сфері автобусних перевезень! Прозора і чесна конкуренція призведе до того, що мільйони людей в Україні будуть користуватися не морально і фізично зношеними маршрутками, часто нелегально переробленими з вантажних мікроавтобусів, а сучасними, комфортними, безпечними автобусами", - написав Омелян і додав, що внесені зміни до постанов уряду дозволять змінити ситуацію на ринку регулярних автобусних перевезень по всій території країни вже в найближчій перспективі.

Міністр пояснив, що практично зміниться:

- введення конкурсу на міжобласні автобусні маршрути за заявницьким принципом;

- введення вимог щодо обов'язкової наявності на міських і приміських маршрутах автобусів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю, в кількості 35% до кінця 2019 року, з 2020 року - 50%;

- перевагу отримають перевізники, що пропонують автобуси з низькою підлогою, електробуси, автобуси з більшою категорією екологічності (Євро 3 - Євро 6).

Крім того, перевізнику, який працював на маршруті без порушень, надається право продовжити дозвіл ще на п'ять років за умови інвестування в оновлення автопарку. Також передбачено спрощення процедури проведення конкурсу на внутрішньообласні, приміські, міські автобусні маршрути за рахунок зменшення кількості документів, які подаються на участь в конкурсі і поступовий перехід на електронну систему подачі документів.

На картинках реформа виглядає отак:

Як вона виглядатиме на практиці, невдовзі побачимо.

Валентина Новицька, «Ні корупції!»

Читайте також ЯК СТОЛИЧНІ ЧИНОВНИКИ КОНТРОЛЮЮТЬ РОБОТУ ПЕРЕВІЗНИКІВ