НАЗК запросило заступника голови Держрибагентства через видачу премії екс-дружині

Національне агентство із запобігання корупції запросило заступника голови Держрибагентства Андрія Кравченка, щоб він надав пояснення щодо видачі премії його колишній дружині.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК

"Національне агентство вбачає в цьому факт порушення вимог закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Також вказане діяння містить ознаки адміністративного правопорушення, пов’язаного із корупцією, відповідальність за яке передбачено статтею 172-7  Кодексу України про адміністративні правопорушення", - йдеться у повідомленні.

Кравченка запросили до НАЗК 22 лютого 2018 року.

В агентстві зазначили, що відповідно до законодавства про адміністративні правопорушення, неявка посадової особи не є перешкодою для здійснення подальших можливих заходів.

Як повідомляв "Ні корупції!", за шість місяців 2017 року вісім чиновників Міністерства юстиції України отримали винагород на більш ніж 23 мільйони гривень.

Також, як повідомляв "Ні корупції!", високі премії членів Національного агентства України з питань запобігань корупції ще у травні зацікавили представників НАБУ.

Читайте також ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ МІН’ЮСТУ ПОЛІЩУК ОТРИМАВ 2,7 МЛН ГРИВЕНЬ ПРЕМІЇ ЗА 8 МІСЯЦІВ