Заступника мера Сєвєродонецька затримали під час отримання 135 тисяч гривень хабара

Правоохоронці затримали одного із заступників мера Сєвєродонецька Луганської області за підозрою в хабарництві.

Про це повідомляється на сайті Генеральної прокуратури.

"Слідчі прокуратури Луганської області спільно з працівниками Головного відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю Головного управління Служби безпеки в Луганській і Донецькій областях викрили заступника сєвєродонецького міського голови і посередника (помічника депутата) під час одержання неправомірної вигоди", - йдеться в повідомленні.

Правоохоронці встановили, що наприкінці 2017 року посадовець вимагав у директора будівельної компанії 10% від вартості об'єкта будівництва під час виконання цією компанією ремонтних робіт у приміщенні однієї з лікарень Сєвєродонецька.

Чиновника затримали під час отримання 135 тис. гривень.

Наразі вирішується питання про повідомлення затриманим про підозру за ч. 3 ст. 368 КК (вимагання та одержання неправомірної вигоди посадовою особою, яка займає відповідальне становище). Тривають обшуки за місцем проживання і роботи підозрюваних.

Прокуратура має намір клопотати про арешт.

Як повідомляв "Ні корупції!", у 2016 році було затримано Літочківського сільського голову Броварського району Київщини та землевпорядника сільської ради, які взяли 262 тисячі гривень хабара за безоплатне виділення земельної ділянки площею 0,5 гектара у приватну власність.

Читайте також НА ВОЛИНІ МЕР МАНЕВИЧІВ “МІНЯВ” ДОВІДКУ ДЛЯ ПРИВАТИЗАЦІЇ ЖИТЛА НА 8 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ