У фракції БПП уточнили, що нардеп Голубов взяв на поруки Труханова з власної ініціативи

Фракція "Блок Петра Порошенка" у Верховній Раді заявляє, що депутат від БПП Дмитро Голубов із власної ініціативи взяв на поруки мера Одеси Геннадія Труханова.

Про це сказано в заяві фракції, передають Українські Новини.

"Фракція партії "Блок Петра Порошенка" заявляє, що намір члена фракції Дмитра Голубова взяти на поруки мера Одеси Геннадія Труханова, проти якого порушено кримінальну справу й у суді розглядається обрання запобіжного заходу, - це його особиста ініціатива як народного депутата", - сказано в ньому.

БПП не приймала ніяких рішень про узяття на поруки кого-небудь і не делегувала таких повноважень жодному зі своїх членів.

"...Члени фракції будуть максимально сприяти правоохоронним органам, судовій гілці влади, щоб всі корупціонери, незалежно від того, яку посаду вони займають або до якої політичної сили відносяться, були притягнуті до відповідальності й понесли відповідне покарання", - сказано в заяві.

Фракція зазначає, що кожен депутат від БПП має свою окрему позицію з будь-яких питань.

Як повідомляв "Ні корупції!", Солом'янський суд Києва ухвалив рішення щодо запобіжного заходу для мера Одеси Геннадія Труханова. Його відпустили на поруки нардепа від фракції БПП Дмитра Голубова, який обирався до Ради за одним з мажоритарних округів Одещини.

Крім того Солом’янський районний суд Києва відпустив Павла Вугельмана, заступника мера Одеси Геннадія Труханова, на поруки народних депутатів Олександра Пресмана з групи «Відродження» та Юрія Мірошніченка з фракції партії «Опозиційний блок».

Читайте також: АФЕРА РОКУ. ХТО ПОКЛАДЕ СОБІ В КИШЕНЮ 180 МІЛЬЙОНІВ ПРИ КУПІВЛІ НОВОГО ОФІСУ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКРАДИ?

КАК НАРДЕП ОТ БПП ДМИТРИЙ ГОЛУБОВ ПРЯЧЕТ СВОЙ БИЗНЕС И НЕДВИЖИМОСТЬ