У Черкасах суд виправдав посадовця Державної судової адміністрації, який невчасно задекларував нову автівку

Соснівський районний суд Черкас у листопаді минулого року визнав винним заступника начальника територіального управління Державної судової адміністрації України в Черкаській області у несвоєчасному повідомленні про суттєві зміни у своєму майновому стані. Покарали чиновника штрафом на 1700 грн. Проте днями Апеляційний суд області закрив провадження у справі, бо не побачив у діях чоловіка складу злочину.

В апеляційному суді заступник начальника територіального управління Державної судової адміністрації України в Черкаській області пояснив, що у вересні 2016 року придбав автомобіль Skoda Superb, 2011 року випуску, загальною вартістю 207 891 грн., всі операції щодо купівлі-продажу автомобіля він вчинив публічно у державних органах і в законний спосіб. Тож, був переконаний, що про всі зміни, які відбулися у його майновому стані, він повідомить у декларації за 2016 рік  до 1 квітня 2017 року.

До того ж, на той час, коли мав повідомити про зміни у майновому стані, як розповів сам, був у відпустці у селі, де нема зв'язку з Інтернетом.

Проаналізувавши покази чиновника та обставини справи, суд апеляційної інстанції дійшов висновку, що у чоловіка не було умислу на порушення вимог фінансового контролю чи переслідування ним будь-якого корупційного інтересу.

Тож, Апеляційний суд Черкаської області закрив провадження у цій справі.