Представник Омбудсмана відкрив провадження за скаргою “Ні корупції!” на дії ДУСі

Представник Уповноваженого з питань дотримання права на інформацію та представницва в Конституційному Суді України Ірина Кушнір повідомила "Ні корупції!" про те, що провадження за скаргою стосовно порушення Державним Управлінням справами (ДУС) права на публічну інформацію відкрито.

Копію відповідного листа отримав "Ні корупції!".

Як повідомляв "Ні корупції!", Державне управління справами (ДУС) не повідомило "Ні корупції!", скільки коштів із державного бюджету України торік пішло на утримання кожної державної резиденції, що перебувають в управлінні ДУС.

"Утримання державних резиденцій, які перебувають на балансі Управління адміністративними будинками Державного управління справами, здійснюється за рахунок і в межах бюджетних асигнувань, передбачених у державному бюджеті за бюджетною програмою «Обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності Президента України та Адміністрації Президента України» (КПКВК 0301010) на утримання всіх адміністративних і господарських об’єктів цього Управління. Витрати на кожну з таких державних резиденцій окремо не обліковуються", - йдеться у відповіді ДУС.

Крім того, у ДУС обійшли питання "Ні корупції!" про власний заробіток державних резиденцій за рахунок проведення екскурсій на інших заходів.

Таким чином, "Ні корупції!" отримав підстави направити скаргу Уповноваженому ВР з прав людини щодо ненадання відповіді на запит про доступ до публічної інформації відповідним розпорядником.

Додамо, що у 2016 році це саме Державне управління справами надавало цифри "Ні корупції!" стосовно бюджетних витрат на утримання резиденцій, а також про суми власного заробітку резиденцій.

Читайте також ЦІКАВІСТЬ УКРАЇНЦІВ – ЗАРОБІТОК ДЛЯ ДЕРЖАВНИХ РЕЗИДЕНЦІЙ

ДУСЯ НЕ РОЗПОВІЛА «НІ КОРУПЦІЇ!», КОМУ, НАВІЩО І ЗА СКІЛЬКИ ЗДАВАЛА ДЕРЖРЕЗИДЕНЦІЇ В ОРЕНДУ