Екс-голова антикорупційного комітету: Суспільство перейшло в наступ на топ-корупціонерів

"Я вважаю, що суспільство знову перейшло у наступ на топ-корупціонерів. При чому, тепер ми робимо це набагато відповідальніше і з більшим усвідомленням наших викликів та наших можливостей".

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат України (фракція «Самопоміч») Єгор Соболєв.

Коментуючи питання щодо звіту директора НАБУ Артема Ситника і керівника САП Назара Холодницького про роботу антикорупційних органів, Єгор Соболєв зазначив, що 2017-й був роком, коли топ-корупціонери остаточно «пустилися берега» – втратили обмеження, які на них накладав Євромайдан.

«Зокрема, був звільнений я. І, наскільки я розумію, директор НАБУ очікував, що він може бути наступною жертвою топ-корупціонерів. Разом з тим я вважаю, що минулого року ми зламали їхній опір. Я справді вважаю, що з осені минулого року почали ухвалюватися рішення, які не вигідні топ-корупціонерам і які почали проходити після багатьох місяців, а то й років блокування», – каже гість програми.

Нардеп додає, що закон про нові правила фінансування охорони здоров’я, закон про визнання Росії окупантом та внесення Президентом закону про Антикорупційний суд – це ще одне свідчення того, що приймаються не вигідні топ-корупціонерам рішення.

«І скажу чесно: я вважаю, що тепер суспільство знову перейшло у наступ на топ-корупціонерів. При чому, тепер ми робимо це набагато відповідальніше і з більшим усвідомленням наших викликів і наших можливостей. Мене також тішить те, що акції протесту, акції вуличного тиску продовжуються і на них виходить все більше і більше людей», – зазначив Єгор Соболєв.

Обранець наголошує, що відтепер суспільство вимагає добропорядних правил управління державою.

«Суспільство вже фізично за них бореться. Але без крові і без насильства. І я вважаю, що це дуже добре, адже топ-корупціонери тепер в обороні. Я і в парламенті це відчуваю. Там змінилася атмосфера. Багато людей в парламенті вже не хочуть «тонути» разом із Петром Порошенком чи із Юрієм Луценком», – заявив Єгор Соболєв.