Підприємствам дозволили подавати декларацію з пожежної безпеки в електронному вигляді

Кабінет Міністрів дозволив підприємствам подавати декларацію про відповідність матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки в електронному вигляді.

Відповідне рішення уряд прийняв на засіданні, передають Українські Новини.

Постанова Кабміну дозволяє суб'єктам господарювання подавати зазначену декларацію через Єдиний державний портал адміністративних послуг, у тому числі через інтегровану з ним інформаційну систему Державної служби надзвичайних ситуацій (ДСНС).

Крім того, з Порядку подачі й реєстрації декларації про відповідність матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки виключається пункт про завірення печаткою або нотаріусом підпису підприємця.

Якщо декларацію заповнено неправильно, ДСНС або її територіальний орган має повернути її на доопрацювання.

Якщо декларація не зареєстрована або не відправлена на доопрацювання у встановлений термін, вона автоматично вважається зареєстрованою.

На брифінгу президент міжнародної благодійної організації "Фонд Східна Європа" Віктор Лях повідомив, що ця послуга екстериторіальна й доступна в тому числі з мобільного телефона.

З його слів, однією з істотних змін стане те, що один суб'єкт господарювання зможе декларувати відразу кілька об'єктів.

Для подачі декларації буде використовуватися електронний підпис.

Голова Державного агентства з питань електронного управління Олександр Риженко додав, що паралельно із запуском послуги буде створено публічний реєстр декларацій про відповідність правилам пожежної безпеки, доступний на веб-сторінці ДСНС.

Голова ДСНС Микола Чечоткін повідомив, що зараз завершується підготовка співробітників, які будуть працювати з деклараціями.

Строки запуску послуги учасники брифінгу не вказали.

Читайте також СТАН ПРОТИПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ДИТЯЧИХ ТАБОРАХ УКРАЇНИ. ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ЧИ Є ПРОТИПОЖЕЖНИЙ ЗАХИСТ У ЧЕРНІВЕЦЬКИХ ДИТЯЧИХ ТАБОРАХ