Чиновник-хабарник розкаявся і відбувся штрафом

Соснівський районний суд Черкас оштрафував Державного виконавця Чорнобаївського райвідділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області на 17 тис.грн. У вересні минулого року одержав хабар від особи у чотири тисячі гривень за закриття виконавчого провадження та зняття арешту з його автомобіля Шевроле Лачетті 2006 року випуску.

У суді обвинувачений повністю визнав вину, «щиросердно розкаявся, зібраних доказів і фактичні обставини кримінального провадження не оспорював …просив пробачення, а також просив суворо його не карати».

Держвиконавця обвинувачували у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.368 КК України. Про це "Ні корупції!" стало відомо з матеріалів Єдиного державного реєстру судових справ. Це правопорушення є злочином середньої тяжкості, і  обвинуваченому світив штраф від семисот п'ятдесяти до однієї тисячі п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі до п'яти років.

Обираючи міру покарання, суд взяв до уваги позитивні характеристики з місця роботи державного виконавця, сприяння розкриттю злочину та каяття, виніс вирок: визнати чоловіка винним у хабарництві та оштрафував його на сімнадцять тисяч гривень.