У КМДА не змогти оперативно надати копію документу про торішню перевірку перевізників

У Київській міській державній адміністрації на 20 днів продовжили розгляд запиту, у якому «Ні корупції!» просив копію документу про результати минулорічних позапланових перевірок столичних перевізників після відповідного доручення київського міського голови В.Кличка ще у листопаді минулого року.

Крім того, «Ні корупції!» просив надати інформацію про виявлені порушення, вжиття відповідних заходів після виявлення цих порушень, а також надати перелік перевізників, у яких було відібрано або призупинено ліцензію на перевезення.

Так, у відповідь на цей запит «Ні корупції!» у КМДА спочатку переадресували лист профільному департаменту.

А той, своєю чергою, відписав, що потребує продовження терміну розгляду запиту на 20 робочих днів, оскільки відповідь потрібно шукати серед великої кількості архівних даних.

Як повідомляв "Ні корупції!", 4 листопада в Оболонському районі столиці внаслідок наїзду маршрутки загинуло подружжя. Автопригода трапилася на проспекті Героїв Сталінграда, біля станції метро «Героїв Дніпра». У результаті наїзду жінка загинула на місці, а чоловік помер у кареті «швидкої» дорогою до лікарні. Водія маршрутки затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Своєю чергою, у КМДА оперативно відреагували на подію і повідомили, що київський міський голова Віталій Кличко доручив Департаменту транспортної інфраструктури КМДА разом з Державною службою України з безпеки на транспорті провести комплексну перевірку ліцензій і відповідність їм умов та стандартів роботи приватних перевізників, маршрутні таксі яких працюють у столиці.

Кличко, зокрема, доручив перевірити і стандарти роботи та технічний стан комунальних маршруток. Перевірки мали закінчитися за два тижні, тобто ще до кінця листопада. А у разі виявлення порушень дотримання ліцензійних умов планувалося зздійснити комплексну перевірку господарської діяльності перевізника та у подальшому розглянуто питання анулювання ліцензії на право здійснення пасажирських перевезень.

Читайте також ЯК СТОЛИЧНІ ЧИНОВНИКИ КОНТРОЛЮЮТЬ РОБОТУ ПЕРЕВІЗНИКІВ