У 2017-му Гройсман зібрав подарунків майже на третину більше, ніж позаторік

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман минулого року отримав 81 подарунок як дарунок державі від представників іноземних делегацій, українських та закордонних політиків, представників релігій та просто від громадян.

Про це йдеться у відповіді на запит "Ні корупції!" від заступника директора Департаменту, начальника Управління забезпечення доступу до публічної інформації Роксолани Стадник. 

Зокрема, Володимир Гройсман отримав такі подарунки: килим з натурального шовку від голови ЗАТ "Азербайджанські залізниці", срібну монету від колеги з Молдови, ікону Божої Матері та ікону Христа від Патріарха Єрусалимського Теофіла III; паперову аплікацію від маріупольських школярів; книгу "Бровари на межі тисячоліть" від мера Броварів Ігора Сапожка, модель танка від трудового колективу ДП "Житомирський бронетанковий завод" тощо.

Як повідомляв "Ні корупції!", 2016 році Володимиру Гройсману як керівнику українського уряду подарували майже півсотні подарунків.

Серед іншого Гройсман отримав книгу «Власть и рынок. Государство и экономика», футболку з логотипом Торгово-промислової палати України, указку для читання тори, шпори на взуття, сувенірну тарілку, керн свердловини №110 Шебелинського газоконденсатного родовища, шкатулку, годинник-картину, бокал на тарілці, глечик, вазу, запонки і шаблю.

Читайте також ТОРІК СПІКЕР ПАРУБІЙ ОТРИМАВ 10 ПОДАРУНКІВ ВІД ПОЛІТИКІВ

У КМДА СПЕЦІАЛЬНА КОМІСІЯ ОЦІНЮВАТИМЕ ПОДАРУНКИ, ВРУЧЕНІ ЧИНОВНИКАМ