Навідпочивавшись, мер Одеси Труханов поїхав у закордонне відрядження

Мер Одеси Геннадій Труханов після завершення відпустки поїхав у відрядження.

Як повідомилив прес-службі Одеської міської ради, Труханова направлено у відрядження до Чехії, інформує видання "Думская". 

8 лютого одеському міському голові продовжили неоплачувану відпустку до 11 лютого.

Загалом, Треханов відсутній в Одесі з 26 грудня 2017 ркоу, коли почалася його чергова відпустку.

Спочатку мер планував відпочивати до 18 січня, але в останній день продовжив відпустку до 21-го, а потім несподівано оформив собі відрядження до Афін. Із Греції він полетів до швейцарського Давосу, де мав перебувати до 28 січня.

Відсутність Труханова пов'язують із активізацією роботи Національного антикорупційного бюро у "справі Краяна".

Як повідомляв "Ні корупції!", ЗМІ оприлюднили текст підозри Бабенку, якого підозрюють у пропозиції хабара детективу НАБУ за зняття арешту з рахунку ТОВ «Девелопмент Еліт» і закриття справи про купівлю будівлі нової мерії.

23 жовтня 2017 року співробітники НАБУ разом з озброєними силовиками винесли з квартири Труханова два опечатаних пакети з документами.

Труханов фігурує у справах щодо: 1) підписання мирової угоди з Борисом Кауфманом та Олександром Грановським щодо Одеського аеропорту; 2) купівля приміщень заводу "Краян" за завищеними цінами під потреби міської влади; 3) привласнення коштів місцевого бюджету шляхом завищення вартості робіт із реконструкції автодоріг.

Читайте також МЕР ОДЕСИ НЕ ВИЙШОВ НА РОБОТУ ПОПРИ ЗАВЕРШЕННЯ ВІДРЯДЖЕННЯ